Bartın Üniversitesi’nde Biyomühendislik Konuşuldu

0
BÜ’DE BİYOMÜHENDİSLİK KONUŞULDU
Bartın Üniversitesi Fen Fakültesi tarafından düzenlenen konferansta Doğa Bilimleri Derneği Başkanı Altuğ Revnak Eti Biyomühendislik konulu bir sunum yaptı.

Konferansta Doğa Bilimleri Derneği Başkanı Altuğ Revnak Eti Biyomühendislik konulu bir sunum yaptı. Altuğ Revnak Eti, hızla gelişen teknolojik aletlerin doğayı taklit ederek tasarlandığını, Biyomimetik biliminin doğadan modelleme yöntemiyle ölçü ve akıl bağlamında öğreneceklerimizi konu edindiğini anlattı. Eti, doğadaki canlıların tasarımsal olarak mükemmel olmalarının yanısıra estetik olarak da kusursuz tasarımlarıyla dikkat çektiğini belirtti. Bartın Üniversitesi konferans salonunda düzenlenen konferansa Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fikret Kocabaş, Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Çetin Semerci, Fen Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Ali Savaş Bülbül, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

KAYNAK : http://www.haberexen.com/bude-biyomuhendislik-konusuldu-464563h.htm

Bu Yazıları da Beğenebilirsiniz! Daha Fazlası

Leave A Reply

Your email address will not be published.

"
Doğa Bi̇li̇mleri̇ Derneği̇ Roboti̇k Olarak Kocaeli̇ Vali̇li̇ği̇ Ve Kocaeli̇ Sanayi̇ Odası Desteği̇yle İlk Roboti̇k Merkezi̇ni̇ Kurduk Ve Eği̇ti̇mi̇ Üstlendi̇k.TIKLAYIN!
+