[sm_column_text css=”.vc_custom_1456046053830{margin-top: 15px !important;margin-right: 50px !important;margin-bottom: 15px !important;margin-left: 50px !important;}”]

Verne Media Hakkında

Verne Media, son teknolojileri ve toplanan veriyi işinizi maksimum oranda büyütmek için kullanan bir ‘iş geliştirme stüdyosudur’. ‘İş’ derken, yeni şirketiniz, projeniz, ürününüz veya arkanız yani uğraşınız neyse onu kastediyoruz. ‘Geliştirme’ derken de sizi hedeflerinize taşıyacak her türlü dijital imkanı seferber etmekten bahsediyoruz. Tıpkı Jule Verne’in romanlarında olduğu gibi… Verne Media, işinizi ‘Denizlerin altında 20 Bin Fersah’tan alıp ‘Dünya’dan Ay’a Seyahat’e çıkarır ya da müşterilerinizi ‘Dünya’nın Merkezi’ne taşır, dilerseniz onlara ‘80 Günde Devr-i Alem’ bile yaptırır.

Verne Media, özellikle eğitim sektöründe uzmandır. Referansları arasında Doğa Kolejleri, Educashow Eğitim Teknolojileri ve Okul Ekipmanları Fuarı, Britannica School Dijital Eğitim Platformu (İngiltere) bulunuyor. Ayrıca C4 Recovery Solution’un yerel yönetimlerle kurduğu Türkiye’deki kliniklere (ABD, Sağlık sektörü) ve Festiva Sağlık Fuarı’na dijital pazarlama konusunda hizmet veriyor. Diğer yandan Verne Media, MCT Türkiye’nin düzenlediği Türkiye’nin en köklü iş organizasyonlarından Pazarlama Zirvesi ve İnsan Kaynakları Zirvesi’nin de Dijital İş Geliştirme Sponsoru…

Verne Media’nın kardeş şirketi Verne Education ise yurtdışı eğitim turları ve dil okulları konusunda çalışan bir organizasyondur. Türkiye’de ilk Silikon Vadi turunu düzenleyen, Londra BETT Show’da İnnovasyon, Dubai GESS Show’da da Uluslararası Eğitim ödülü ekip tarafından kurulmuştur. Dil eğitimi konusunda yurtdışında da bizzat çalışmış bu ekip, özel eğitim kurumlarına özgün içerikli eğitim turları üretir ve düzenler.

Verne Education, uluslararası eğitim konusunda iş geliştirme danışmanlığı yapar. Bu yıl, Educashow bünyesinde Türkiye’nin ilk ‘Uluslararası Eğitim Yatırım Zirvesi’nin organizasyon ortaklarındandır.

[/sm_column_text]
"
Doğa Bi̇li̇mleri̇ Derneği̇ Roboti̇k Olarak Kocaeli̇ Vali̇li̇ği̇ Ve Kocaeli̇ Sanayi̇ Odası Desteği̇yle İlk Roboti̇k Merkezi̇ni̇ Kurduk Ve Eği̇ti̇mi̇ Üstlendi̇k.TIKLAYIN!
+