Yurtdışı Eğitim Turları

 

macellan eğitim turları

Günümüz eğitim sisteminde artık bilgi kalıplar halinde öğrenciye sunulan ve dört duvar arasında kurgulanan bir sistem olmaktan çıkmıştır. Gelişen ve hızla değişen teknolojiye ayak uyduran öğrencilerimiz; artık eğitim sahalarını birebir gözlemleyerek ve eğitimi yaşamın içinde öğrenerek kendi gelişimlerini sağlamaktadır.

Son yıllarda yerinde öğrenme temelli eğitim modelinin ortaya çıkardığı unsur eğitim turizmidir. İşte bu durumu göz önünde bulunduran yenilikçi temellerle sizlere eğitim temalı programlar sunan şirketimizin farkı da burada ortaya çıkmaktadır. Bizler; sıradan turlar, geziler veya amaçsız seyahatler düzenleyen sıradan kurumlardan farklı bir yol izlemekteyiz. Devamlı yeni projeler üretmek, okul aidiyeti ve hassasiyetlerini göz önünde bulundurmak, sektörde lider olmak ve sorunsuz programlar ortaya çıkartmayı ilke edindik. Kurumumuzda yer alan herkes eğitimcidir. 2013 yılı itibariyle faaliyet gösteren kurumumuz her yıl ülkemizin önde gelen okulları başta olmak üzere Türkiye geneli birçok okula ürettiği eğitim programlarıyla değer katmaktadır. Bizim programlarımıza öğrencilerden başka hiç kimse katılamaz ve programlarımız eğitim temelli olduğu için sertifikalandırılır. Öğrencinin ileriye dönük akademik başarısını ispatlayıp portfolyosunda yer alan bir değer olarak kalmaktadır. Amacımız her programımızda öğrencilerimizi bir adım daha öteye taşımaktadır.

Organizasyonlarımız öğrenci temelli olup, onların ihtiyaçlarına cevap verecek henüz daha ortaokul, lise sıralarında Dünyayı gezip, görüp gerekli eğitimleri alarak görüşlerini genişletmektir. Uzun yıllardır sektörde tecrübe edinmiş profesyonel ekibimiz yurt dışı üniversitelerle irtibat halinde olup, onlarında bizim öğrenci modellerimizi tecrübe etmeleri ve potansiyele sahip öğrencilerimizi birebir diyaloglar kurarak, onları gözlemleyerek öğrenci profilimiz hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olmaktadır.

Bu organizasyonlara, eğitim programlarına yapılan her yatırım aslında geleceğimiz olan çocuklarımıza yapılmış olan yatırımdır. Onların dünya görüşüne sahip olmaları ve kendine güvenen, çevresine saygılı bir birey olarak akademik hayatlarını dolu dolu geçirmeleri için elimizden geleni yapmaya hazırız. Bunu sağlamak içinde siz değerli öğretmenlerimiz ve değerli velilerimizin koordinasyonuna ihtiyacımız var. Birçok organizasyonda birlikte yol alabilmek dileğiyle…

"
Doğa Bi̇li̇mleri̇ Derneği̇ Roboti̇k Olarak Kocaeli̇ Vali̇li̇ği̇ Ve Kocaeli̇ Sanayi̇ Odası Desteği̇yle İlk Roboti̇k Merkezi̇ni̇ Kurduk Ve Eği̇ti̇mi̇ Üstlendi̇k.TIKLAYIN!
+